Koncert Charytatywny

W ostatnią sobotę października, w Tarnowie, już po raz IX został zorganizowany Koncert Charytatywny. Organizatorem tej szlachetnej inicjatywy jest Fundacja „Podziel się nadzieją” z Tarnowa, a możliwość jej realizacji zapewniają sponsorzy tym samym wspierając konkretny cel na który zostają przeznaczone środki pieniężne z dobrowolnych datków składanych do puszek oraz biletów w formie cegiełek.

Czytaj więcej...

Obchody setnej rocznicy niepodległości w Łodzi

W niedzielę 11 listopada 2018 roku rycerze Rady 15279 przy parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Łodzi brali udział w obchodach 100-tnej rocznicy odzyskanie Niepodległości przez Polskę.

Czytaj więcej...

Msza za Ojczyznę w Suchedniowie

Rycerze Rady 15299 i. św. Jana Pawła II w Suchedniowie ofiarowali w dniu 11 listopada mszę świętą w intencji ojczyzny.

Czytaj więcej...

11 listopada w Tarnowie

W Tarnowie dla uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Rycerze Kolumba Rejonu nr 8 zaangażowali się w zabezpieczenie oraz udział w wydarzeniach upamiętniających tę wyjątkową oraz ważna dla nas wszystkich rocznicę.

Czytaj więcej...

Narodowe Święto Niepodległości w kościele św. Łukasza w Radomiu

Rycerze Kolumba rady 16766 im. Św Łukasza Ewangelisty z Radomia dla uczczenia 100 - nej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowali Wieczornice Patriotyczną na której wystąpił chór parafialny pod kierownictwem p. Anny Sobkiewicz a prelekcje wygłosił historyk p. Krzysztof Szewczyk.Rycerze Kolumba rady 16766 im. Św Łukasza Ewangelisty z Radomia dla uczczenia 100 - nej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowali Wieczornice Patriotyczną na której wystąpił chór parafialny pod kierownictwem p. Anny Sobkiewicz a prelekcje wygłosił historyk p. Krzysztof Szewczyk.

Czytaj więcej...