Rodzinna Pielgrzymka Rycerzy Kolumba na Jasną Górę

Rada Stanowa Rycerzy Kolumba w Polsce zaprasza Rycerzy Kolumba wraz z Rodzinami na Rodzinną Pielgrzymkę na Jasną Górę. W tym roku Pielgrzymka odbędzie się w dniach 8-9 października. Chętnych zapraszamy do rejestracji.

Czytaj więcej...

Słowo Delegata Stanowego na wrzesień

Zacni Bracia Rycerze

Kończy się czas wakacji i rozpoczyna wrzesień. To odpowiednia pora aby jeszcze intensywniej zaangażować się we wdrażanie Programu Odnowy Parafii i Rodziny. Naszą rycerską odpowiedzią na kryzys spowodowany pandemią i ograniczoną dostępnością do uczestniczenia w Eucharystii powinno być zaproponowanie kreatywnych działań, które pomogą doprowadzić do powrotu parafian do Kościoła, pogłębiać więzi rodzinne i przybliżać do Boga.

Czytaj więcej...

Przygotowania do beatyfikacji kard. Wyszyńskiego

12 września 2021 roku w święto Imienia Maryi, które zostało ustanowione na pamiątkę Odsieczy Wiedeńskiej, odbędzie się w Warszawie uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego oraz s. Róży Marii Czackiej, założycielki Dzieła Lasek i zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża.

Czytaj więcej...

Wiara przez uczynki

Rycerze Kolumba realizują swoją duchowość poprzez czynienie dzieł miłosierdzia wspólnoty Kościół. Programy Rycerzy Kolumba koncentrują się na czterech kategoriach działania, poszukiwanie są: wiara, społeczność, rodzina i życie. 

Czytaj więcej...