Specjalne spotkanie Rady w Tarnowie

6 maja 2019 roku, w poniedziałek, odbyło się zebranie specjalne poprzedzone Mszą Świętą pod przewodnictwem ks. prałata Stanisława Dutki - kapelana Rady 15915.

Msza Św. była odprawiona między innymi w intencji kapelana Stanisława Dutki z okazji przypadających imienin. Po Mszy miało miejsce comiesięczne zebranie Rady 15915 z udziałem gości specjalnych; Delegata Stanowego brata Tomasza Wawrzkowicza oraz Sekretarza Stanowego brata Krzysztofa Zuby.
Po przywitaniu gości, złożyliśmy życzenia imieninowe solenizantowi, ks. prałatowi Stanisławowi, do życzeń przyłączyli się również goście, wręczyliśmy skromny upominek od Rycerzy Kolumba, po czym miało miejsce comiesięczne krótkie słowo na temat ewangelii kaznodziei ks. Krzysztofa.

W dalszej części zebrania, goście przekazali informacje z dotychczasowej działalności Rady Stanowej, dobrych stronach bycia rycerzem, ale też o różnych sytuacjach trudnych i nowych wyzwaniach, przed którymi stoją rady lokalne, następnie goście odpowiadali na nasze pytania.

Krzysztof Pikul - Wielki Rycerz Rady 15915