Wolny czas spędzamy razem

Dnia 23 października 2022 roku Fundacja "Być Bardziej” startuje z ogólnopolskim projektem pn. Rodzina Roku (I edycja). W ten sposób Fundacja chce zwrócić uwagę i promować rodzinę jako mężczyznę i kobietę wraz z dziećmi, gdzie razem mogą jeszcze więcej. I edycja zostanie przeprowadzona pod hasłem: Wolny czas spędzamy razem.

W ramach I edycji projektu Rodzina Roku Fundacja "Być Bardziej" ogłosiła konkurs, do którego zaproszone są wszystkie rodziny zamieszkujące na terenie Polski. Pokażmy, że są wśród nas liczne rodziny, w których jest prawdziwa miłość i szczęście, a wszyscy jej członkowie budują cywilizację miłości i umieją razem przeżywać wspólne chwile. Konkurs:

  • rozpoczyna się dnia 22 października 2022 r. i trwa do dnia 25 grudnia 2022 r.
  • składa się z etapu wojewódzkiego (22 października 2022- 30 listopada 2022 r.) i ogólnopolskiego ( 7 grudnia- 20 grudnia 2022 r.).

Możliwość oddania głosu na film danej rodziny ma każdy. Czas głosowania w etapie wojewódzkim trwa od 27 listopada do 6 grudnia 2022. Rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród nastąpi do dnia 30 stycznia 2023 r.

Konkurs jest skierowany do rodzin z dziećmi. Polega na nagraniu filmu krótkometrażowego pokazującego w sposób pozytywny życie rodzinne i związanego tematycznie z hasłem: „Moja rodzina – czas wolny spędzamy razem”.

Szczegóły projektu oraz ogłoszonego konkursu dostępne są na stronie organizatora Fundacji "Być Bardziej".