Wyślij newsa

Zależy nam, aby na tej stronie ukazywały się wszystkie informacje i działania polskich Rycerzy. Bardzo prosimy Wielkich Rycerzy lub innych uprawnionych przedstawicieli Rad o przesyłanie wiadomości, jeśli to możliwe wraz ze zdjęciami.

Do głównego serwisu przyjmujemy następujące informacje:

AKTUALNOŚCI

Do aktualności przesyłajcie informacje o wszystkich wydarzeniach, akcjach, spotkaniach, które się odbyły. Jeśli to możliwe dołączcie zdjęcia, najlepiej 1-9 zdjęć do każdej informacji (w razie potrzeby może być więcej).

W tym dziale mogą być również zapowiedzi ważnych wydarzeń. Jeśli uznacie je za wyjątkowe, to wysyłając do kalendarium zaznaczcie, aby ukazało się również w aktualnościach.

 Przygotowanie zdjęć

Zdjęcia prosimy przesyłać jako załączniki w mailu. Nie mogą one być w pliku Worda, wklejone do maila lub tp., tylko odrębne pliki .JPG w formie załączników.

Każde zdjęcie poziome powinno mieć 1200 pikseli szerokości (wysokość w zależności od formatu zdjęcia), a pionowe 1200 pikseli wysokości (szerokość w zależności od formatu zdjęcia).  Minimalna rozdzielczość 72 DPI, ale zalecana 300 DPI. Nazwy plików powinny być kolejne: 01.jpg, 02.jpg itd. Zdjęcia na stronie będą prezentowane dokładnie w takiej kolejności. W nazwach nie wolno używać polskich znaków!

Przygotowanie treści

Teksty prosimy przesyłać w pliku tekstowym, ewentualnie w Wordzie lub w treści maila.

Proszę zwrócić szczególną uwagę na kropki, przecinki czy zamknięcia cudzysłowów, aby przed nimi nie było spacji! Przykładowa błędna treść "Rycerze Kolumba ,sponsorzy i wierni...". Efekt może być taki, że w tekście na stronie przecinek może zaczynać nową linijkę. Prawidłowo powinno być "Rycerze Kolumba, sponsorzy i wierni...". Dokładnie tak samo wygląda sprawa z kropkami, czy końcowym cudzysłowem.

Zastrzeżenie

Zastrzegamy możliwość skracania i poprawiania przesłanych informacji oraz nie publikowania ich.

Gdzie wysyłać

Wszystkie informacje i zdjęcia prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.