Peregrynacja Obrazu Św. Rodziny w dekanacie lubaczowskim

W październiku 2016 roku, w dniach 22-29, obraz Świętej Rodziny odwiedził Radę nr 16380 im. św. Stanisława BM w Lubaczowie.

Czytaj więcej...

Obraz Świętej Rodziny w Michałowie

Peregrynujący w Rejonie 3 obraz Św. Rodziny w dniach 18-20 sierpnia 2016 roku nawiedził wiernych Parafii NMP Królowej Polski w Michałowie k/Starachowic.

Czytaj więcej...

Obraz Świętej Rodziny w Dziurowie

Na zaproszenie Proboszcza Parafii Św. Stanisława w Dziurowie ks. Adama Żmudy, i nowo tworzonej Rady przy tej Parafii, obraz Świętej Rodziny z Nazaretu peregrynujący w Rejonie 3 nawiedził w dniach 16 do 18 sierpnia 2016 roku jej wspólnotę.

Czytaj więcej...

Peregrynacja kopii obrazu Św. Rodziny w Wąchocku

W dniach 11-12 sierpnia 2016r. obraz Św. Rodziny z Nazaretu peregrynujący w Rejonie 3 Zakonu Rycerzy Kolumba w Polsce, nawiedził Parafię Św. Floriana Opactwa Cystersów w Wąchocku.

Czytaj więcej...

Obraz Świętej Rodziny w Wodzisławiu

Rada 15500 w Wodzisławiu Śląskim i Okrągły Stół w Gorzycach, 19 marca 2016 roku wprowadzili do świątyni Świętego Wawrzyńca obraz Świętej Rodziny.

Czytaj więcej...

Wąbrzeźno i Nowa Wieś Królewska gościły Matkę

Obraz Świętej Rodziny, który peregrynuje po Polsce, dotarł na przełomie lutego i marca 2016 roku do dekanatu wąbrzeskiego.

Czytaj więcej...

Peregrynacja obrazu Świętej Rodziny w Ludźmierzu

Święta Rodzino w tym cudownym obrazie - radość wypełnia nasze serca, że możemy Cię dzisiaj powitać w rodzinnym domu ludźmierskiej parafii. 

Czytaj więcej...

Peregrynacja obrazu Świętej Rodziny w Koszalinie

31 stycznia 2016 roku Rada 16259 działająca przy parafii pw. Św. Wojciecha w Koszalinie, przyjęła obraz Świętej Rodziny, który peregrynuje po Radach Rycerzy Kolumba w Polsce.

Czytaj więcej...

Zakończyła się peregrynacja w tarnowskiej katedrze

Po dwutygodniowym nawiedzeniu obrazu Św. Rodziny w tarnowskiej katedrze nadszedł czas przekazania obrazu kolejnej parafii.

Czytaj więcej...

Matka Boża odwiedziła Radę 15915

Od 12 do 19 grudnia 2015 roku trwała peregrynacja kopii obrazu Świętej Rodziny w tarnowskiej Radzie Rycerzy Kolumba nr 15915 przy parafii błogosławionej Karoliny Kózka w Tarnowie.

Czytaj więcej...