ŚDM w Tarnowie

20 lipca 2016 roku w parafii pw. Bł. Karoliny Kózka nastąpiło powitanie przybyłych pielgrzymów z Peru podczas Tygodnia Misyjnego.

Czytaj więcej...

Rycerskie Mercy Centre w czasie ŚDM

W czasie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie (26-31 lipca 2016), Rycerze Kolumba zorganizowali "Mercy Centre" w Tauron Arenie.

Czytaj więcej...

Mercy Centre w czasie Światowych Dni Młodzieży

Miło nam poinformować, że Rycerze Kolumba (Knights of Columbus) organizują podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie Centrum Anglojęzyczne dla pielgrzymów (Mercy Centre).

Czytaj więcej...

Komunikat w sprawie Światowych Dni Młodzieży

Informujemy, iż pełnienie służby będzie trwało od dnia 24 lipca (niedziela) do 31 lipca (niedziela) włącznie. Prosimy, aby (bez względu na rodzaj wykupionego pakietu) wszyscy Wolontariusze przybyli do Parafii pw. św. Jana Chrzciciela NAJPÓŹNIEJ DO POŁUDNIA pierwszego dnia pełnienia służby, czyli w niedzielę 24 lipca. Zbiórka Wolontariuszy odbędzie się o godzinie 13:00.

Czytaj więcej...

Apel

Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą związaną z rycerskimi przygotowaniami do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Czytaj więcej...

Wiadomości ŚDM z Rycerzami Kolumba

Serwis Wiadomości ŚDM to najświeższe i najciekawsze relacje z przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. W piątkowym wydaniu 10 kwietnia 2015 roku informowano o zaangażowaniu Rycerzy Kolumba.

Czytaj więcej...

Uruchamiamy specjalny podserwis

W związku ze zbliżającymi się Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie w roku 2016 i faktem, że Rycerze Kolumba są partnerem Organizatora tego wydarzenia, uruchamiamy specjalny podserwis www.sdm.rycerzekolumba.com

Rycerze Kolumba zadeklarowali pomoc

Podczas spotkania z abp. Stanisławem Gądeckim we wtorek 10 marca 2015 roku, Rycerze Kolumba zadeklarowali pomoc w organizacji Światowych Dni Młodzieży i obchodów 1050. rocznicy Chrztu Polski. Wizytę w Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski złożyli Andrzej Anasiak - delegat stanowy w Polsce Zakonu Rycerzy Kolumba oraz Tomasz Wawszkowicz, sekretarz stanowy ZRK.

Czytaj więcej...

Peregrynacja Symboli Światowych Dni Młodzieży w Chmielniku

W ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w 2016 r. chmielnicką parafię nawiedziły symbole ŚDM – Krzyż i ikona Matki Bożej. W uroczystości przyjęcia i adoracji aktywnie uczestniczyli Rycerze Kolumba Rady 15416 w Chmielniku.

Czytaj więcej...

"Bilet dla brata" od Pionek

W ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, we współpracy z Krajowym Biurem Organizacyjnym ŚDM Zakon Rycerzy Kolumba im. św. Michała Archanioła w Pionkach postanowił włączyć się w projekt „Bilet dla brata – dzieło pomocy pielgrzymom ze Wschodu.”

Czytaj więcej...