Wielkie dzieło na rzecz obrony Życia Poczętego

Zacni Bracia,
Czas nagli, mamy wielkie dzieło do zrobienia na rzecz obrony Poczętego Życia.

Rok 2020 został ustanowiony Rokiem Jana Pawła II. Jest to setna rocznica urodzin Karola Wojtyły i dlatego chcemy to bardzo mocno uczcić. Święty Jan Paweł II był i jest Papieżem Rodzin, pamiętamy, że zachęcał nas do budowania Cywilizacji Życia i Miłości. Obecny 2020 Rok poświęcony Świętemu Papieżowi Janowi Pawłowi II jest wspaniałym momentem, aby poprosić naszego Wielkiego Polaka o wstawiennictwo w niebie o przemianę ludzkich serc.

Co roku na świecie zabijanych jest dziesiątki milionów dzieci. W Polsce zgodnie z prawem również co roku ginie ok. tysiąca nienarodzonych dzieci. To wielka porażka ludzkości. Chcąc uczcić Rok Świętego Jana Pawła II powstała ogólnopolska akcja "2020 Dla Życia", która ma polegać na ofiarowaniu Mszy Świętych w intencji całkowitego zaprzestania aborcji w Polsce w każdym dniu obecnego 2020 roku.

My, jako Rycerze Kolumba również chcemy włączyć się w modlitwę w intencji uratowania tych nienarodzonych dzieci zagrożonych zagładą. Pamiętamy, że Emilia Wojtyła kiedy nosiła poczętego Karola pod swoim sercem również była zachęcana do aborcji, bo miała nie przeżyć tego porodu. Zresztą poczęte dziecko również miało nie przeżyć. Emilia jednak nie posłuchała lekarza. W dniu 18 maja przyszedł na świat chłopiec - Karol, przyszły wielki Papież Jan Paweł II, obecnie Święty Polak.

Niech ten dzień 18 maja będzie dniem w którym zamówimy co najmniej 100 Mszy Świętych na 100 urodziny Świętego Jana Pawła II ofiarowanych w intencji całkowitego zakończenia dokonywania aborcji w Polsce. A może nawet 100 Mszy Świętych w każdej diecezji w Polsce. Zachęcajmy również innych do włączenia się w to dzieło.

Zobaczmy również pewną właściwość. Jeżeli wpiszemy w kalendarz zamawiane i odprawiane Msze Święte w ciągu całego roku przez ogólnopolską akcję "2020 Dla Życia" z tymi zamawianymi przez nas Rycerzy i odprawianymi w dniu urodzin Świętego Jana Pawła II to powstanie znak krzyża.

Prośmy Świętego Jana Pawła II o błogosławieństwo dla Polski i świata całego. Amen.

Vivat Jezus!

Rafał Szczypta
Dyrektor Stanowy ds. Programowych
Rycerzy Kolumba w Polsce

PS
Informację o wszystkich zamówionych Mszach Świętych w dniu 18 maja w intencji całkowitego zaprzestania grzechu aborcji proszę zgłaszać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.