Ś.P. br. Andrzej Kowalik

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 21 maja 2017 roku, zakończył swoją ziemską pielgrzymkę nasz Brat Andrzej Kowalik, członek Rady 15299 im. św. Jana Pawła II w Suchedniowie.

Czytaj więcej...

Rycerze Kolumba Nagrodzeni przez Caritas

Rycerze Kolumba w Polsce, za zasługi dla Caritas zostali przez Caritas Polska Nagrodzeni złotym medalem "IN CARITATE SERVIRE".

Czytaj więcej...

Uroczystości Fatimskie w Turzy Śląskiej

14 maja 2017 roku, w Sanktuarium MB Fatimskiej w Turzy Śląskiej, odbyła się uroczystość setnej rocznicy Objawień Fatimskich.

Czytaj więcej...

WYBRANO NOWĄ RADĘ STANOWĄ

Podczas VII Konwencji Stanowej dokonano wyboru nowej Rady Stanowej na rok bratni 2017/18.

Czytaj więcej...

Fatima w Ciechocinku

Pierwsza Procesja Fatimska w roku 100-lecie Objawienia Maryjnego w Fatimie, a także 50. rocznicy wizyty pierwszego z papieży w Fatimie - bł. Pawła VI.

Czytaj więcej...

Nabożeństwo Fatimskie w Łodzi

13 maja 2017 roku, zostało odprawione Nabożeństwo Fatimskie. Rycerze Rady 15279 zebrali się przy figurze Matki Boskiej z Fatimy w parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Łodzi.

Czytaj więcej...

VI Pielgrzymka do Studzianny

Rycerze Kolumba Rady 15622 im. Św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim po raz czwarty organizują nocną pieszą pielgrzymkę mężczyzn do Sanktuarium Matki Boskiej Studziańskiej, w nocy z 17/18 czerwca 2017r. Hasłem pielgrzymki jest „Rodzina Szkołą Miłosierdzia".

Czytaj więcej...

Rycerze Kolumba w X Radomskiej Wiośnie Motocyklowej

Mszą Świętą w kościele p.w. Matki Bożej Częstochowskiej celebrowaną przez kapelana radomskich motocyklistów ks. kan. Wiesława Lenartowicza zainaugurowany został w Radomiu tegoroczny sezon motocyklowy.

Czytaj więcej...