Szachowe Mistrzostwa Polski Ministrantów

W dniach 24-25 listopada 2018 w Starachowicach odbyły się Szachowe Mistrzostwa Polski Ministrantów. Organizatorem mistrzostw była parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Katolicki Klub Szachowy Gambit oraz Rada Rycerzy Kolumba w Starachowicach nr 14023.

Czytaj więcej...

Litwa

Rycerze Kolumba Rady 16405 z Brodnicy im. Jezusa Miłosiernego , zorganizowali pomoc dla Hospicjum Błogosławionego ks. Michała Sopoćki w Wilnie, prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego. 

Czytaj więcej...

Wystawa

Rycerze Kolumba z Brodnickiej rady 16405 zorganizowali wystawę w kościele pod tytułem „Jestem Człowiekiem od Poczęcia” Wystawa ma na celu uświadomienie przede wszystkim młodym ludziom że dziecko poczęte to już człowiek. Wystawa pokazuje etapy rozwoju płodu w poszczególnych tygodniach i miesiącach aż do narodzin dziecka. Wystawę można oglądać od 15 listopada do świąt Bożego narodzenia.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny

Rycerze z Rady 16038 Głogów Małopolski z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowali dla dzieci rycerzy konkurs plastyczny nawjazujacych do słów sw.Jana Pawła ll „To jest moja Matka,ta ziemia! To jest moja Matka,ta Ojczyzna!

Czytaj więcej...