Radomskie uroczystości niepodległościowe

Rycerze Kolumba z radomskich Rad wzięli udział w obchodach 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Czytaj więcej...

Polegli w obronie Radziczan

Bracia z rady w Radzicach Dużych 11 listopada 2019 roku po Mszy Świętej złożyli ufundowany ze środków własnych wieniec przy pomniku poległych w obronie niepodległości Radziczan.

Czytaj więcej...

Msza za Ojczyznę w Wodzisławiu

W poniedziałek 11 listopada 2019 roku Rycerze Kolumba Rady 15500 przy parafii św Wawrzyńca w Wodzisławiu Śląskim zaprosili parafian na Mszę Świętą z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez  Polskę.

Czytaj więcej...

Koncert Charytatywny w Tarnowie

19 października 2019 r., w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Gumniska, kolejny rok z rzędu, odbył się Koncert Charytatywny zorganizowany przez Fundację "Podziel się Nadzieją".

Czytaj więcej...

Męski Różaniec w Radomiu po raz drugi

Około 150 radomskich mężczyzn przybyło 3 listopada 2019 roku na drugie z kolei spotkanie modlitewne zorganizowane przez radomskich Rycerzy Kolumba.

Czytaj więcej...

Radomska peregrynacja

Obraz peregrynujący z inicjatywy Rycerzy Kolumba po parafiach, w których funkcjonują rycerskie rady, w dniu 19 października 2019 roku zawitał do parafii Rady 14004 na radomskim Kapturze. W asyście braci rycerzy Obraz został procesyjnie wniesiony do świątyni licznie wypełnionej przez przybyłych parafian i gości. Uroczystości powitania ikony przewodniczył proboszcz tutejszej parafii, Kapelan rady 14004, ks. kan. Wiesław Lenartowicz.

Czytaj więcej...

Obraz Matki Bożej Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan zakończył pobyt w Diecezji Włocławskiej

Obraz Matki Bożej w niedzielę 29 września 2019 r. został uroczyście powitany przez Radę Rycerzy Kolumba Nr.16014 im. Św. Jana Pawła II w Ciechocinku na Mszy Świętej o godz. 10, sprawowanej przez Ks. Prał. Grzegorza Karolaka, Prepozyta Kolegiaty pod wezwaniem Św. Apostołów Piotra i Pawła. Po Mszy Św. Rycerze asystowali przy adoracji Maryi w obrazie, rozdając pamiątkowe obrazki i zbierając datki na prześladowanych chrześcijan w Syrii.

Czytaj więcej...

Modlitwa Różańcowa na ulicach Tarnowa

W niedzielę, 6 października 2019 roku, Rycerze Kolumba Rady nr 16100 oraz 16181, uczestniczyli w Procesji Różańcowej ulicami miasta Tarnowa, prowadzącej od Sanktuarium M.B. Szkaplerznej do Sanktuarium M.B. Fatimskiej.

Czytaj więcej...

XX Marsz do Palmir

2 listopada 2019 roku odbędzie się XX Marsz do Palmir.

Czytaj więcej...

Rycerze Kolumba na Jasnej Górze. W obronie wiary, Kościoła i rodziny

W dniach 11-12 października 2019 roku odbyła się doroczna pielgrzymka Rycerzy Kolumba na Jasnej Górę.

Czytaj więcej...