Poświęcenie sztandaru Rady z Włoszczowy

W niedzielę 11 lutego 2018 roku odbyło się poświęcenie i przekazanie sztandaru Rycerze Kolumba Rady 16101 im. bł. ks. Józefa Pawłowskiego we Włoszczowie.

Czytaj więcej...

Wprowadzenia na urząd

Rada Rycerzy Kolumba nr 14428 w Gilowicach oraz Delegat Rejonu 5, w obecności księży, zaproszonych gości, braci Rycerzy, rodzin i parafian, po raz pierwszy wprowadził na urząd funkcjonariuszy, wręczając kapelanowi rady i rycerzom insygnia urządów.

Czytaj więcej...

Droga Jezusa

Ruszyła pielgrzymka Rycerzy Kolumba śladami Chrystusa po Ziemi Świętej.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Dzień Skupienia

Delegat Rejonowy rejonu sandomierskiego zaprasza mężczyzn na Dzień Skupienia w Sandomierzu 17 lutego 2018 roku od godziny 8:00 do ok. 16:00.

Czytaj więcej...

Odpust w Sandomierzu

W Sandomierzu 25 stycznia 2018 roku Rycerze Kolumba na Mszy Świętej uczestniczyli w odpuście parafialnym w kościele pod wezwaniem Nawrócenia Świętego Pawła.

Czytaj więcej...

Podziękowania dla Kapelana

Niedziela 28 stycznia 2018 roku była dniem uroczystego podziękowania za 33-letnią pracę, duszpasterza parafii i Kapelana Rycerzy Kolumba Ks. dr. Mieczysława Wolanina.

Czytaj więcej...

Trzeci Okrągły Stół w Tarnowie

6 lutego 2018 r. został utworzony trzeci w diecezji tarnowskiej, Parafialny Okrągły Stół.

Czytaj więcej...

Rycerskie spotkanie w Sosnowcu

27 stycznia 2018 roku w kościele św. Łukasza Ewangelisty w Sosnowcu odprawiona została Msza Święta w intencji Rycerzy Kolumba i ich rodzin. Po Mszy odbyło się spotkanie integracyjne Rycerzy, połączone z uroczystą kolacją.

Czytaj więcej...

Tarnowski "Opłatek"

6 stycznia, w święto Objawienia Pańskiego 2018 roku, w kościele pw. bł. Karoliny Kózka w Tarnowie, odbyła się uroczysta Msza Święta, której przewodniczył JE ks. bp Wiesław Lechowicz wraz kapelanami rady 15915; ks. prałatem Stanisławem Dutką proboszczem tutejszej parafii oraz kapelanem rady 15726 ks. prałatem Józefem Doboszem.

Czytaj więcej...

Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan w Ciechocinku

W sobotę 20 stycznia 2018 roku przed południem rozpoczęła się Wizyta Kanoniczna parafii Ciechocinek, którą przeprowadzał ks. biskup Wiesław Alojzy Mering, Pasterz Diecezji Włocławskiej. Rano Biskup poświęcił na cmentarzu pomnik Dzieci Utraconych, po czym udzielił w kościele Sakramentu Bierzmowania młodzieży.

Czytaj więcej...