Dzień Ubogich w Tomaszowie Mazowieckim

Rycerze Kolumba z Rady 15622 im św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim wraz z Caritasem przy współpracy z urzędem miasta, w Dniu Ubogich rozdawali zupę i ciasto oraz ubrania.

Czytaj więcej...

Zbiórka obuwia w Radomiu

W sobotę 18 listopada 2017 roku Rycerze Kolumba rady 16766 w Radomiu zorganizowali zbiórkę obuwia nowego i używanego dla potrzebujących (bezdomnych).

Czytaj więcej...

Nabożeństwo Fatimskie w Łodzi

Każdego 13-go dnia miesiąca w Parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Łodzi o godz. 19.00, rozpoczyna się nabożeństwo, po którym wierni z różańcami uczestniczą w procesji z figurą Matki Boskiej Fatimskiej wokół kościoła.

Czytaj więcej...

Zbiórka żywności dla potrzebujących we Lwowie

Rada Rycerzy Kolumba z Sędziszowa Małopolskiego, odpowiadając na apel ks. Abpa Mieczysława Mokrzyckiego, podjęła dzieło zbiórki żywności dla potrzebujących mieszkańców Lwowa.

Czytaj więcej...

Peregrynacja w Skarżysku Kościelnym

Od 4 do 11 listopada 2017 roku w Parafii Imienia Przenajświętszej Trójcy w Skarżysku Kościelnym, za sprawą Rycerzy Kolumba z Rady nr 15281, miała miejsce peregrynacja Relikwii Świętego Brata Alberta wraz z obrazem Świętego Brata Alberta oraz obrazem "Ecce Homo".

Czytaj więcej...

Pięciolecie Rady w Dobrzechowie

11 listopada 2017 r. w dniu Narodowego Święta Niepodległości przy Parafii św. Stanisława BM w Dobrzechowie odbyła się uroczystość obchodów pięciolecia założenia Rady Lokalnej o numerze 15588 im. Matki Bożej Dobrzechowskiej w Dobrzechowie.

Czytaj więcej...

Obchody 99. rocznicy odzyskania niepodległości w Łomży

Rycerze łomżyńskich Rad nr 14003 i 15652 wspólnie uczestniczyli w obchodach 99. rocznicy odzyskania niepodległości.

Czytaj więcej...

Procesja różańcowa w Tarnowie

22 października 2017 roku ulicami Tarnowa przeszła procesja różańcowa.

Czytaj więcej...

Dzień Niepodległości w Tomaszowie Mazowieckim

Rycerze Kolumba z rady 15622 przy parafii św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim, z okazji Dnia Niepodległości złożyli kwiaty pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki.

Czytaj więcej...

Niedziela Rycerska w Sosnowcu

12 listopada 2017 roku odbyła się Niedziela Rycerska w Kościele pw. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Sosnowcu.

Czytaj więcej...

Marsz Wszystkich Świętych w Skarżysku Kościelnym

31 października 2017 roku, w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych, Rycerze Kolumba rady 15281 wraz z wiernymi zorganizowali Marsz Wszystkich Świętych.

Czytaj więcej...