Świeczniki dla Sióstr w Orliku

Rycerze Kolumba z rady 16405 w Brodnicy zawieźli Siostrom ze Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej w Orliku, zrobione własnoręcznie świeczniki z drzewa brzozy jako symbol nawałnicy, która przeszła w sierpniu 2017 roku w Gminie Brusy.

Czytaj więcej...

Nowi rycerze w Krośnie

17 kwietnia 2018 r. w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Krośnie zespół inicjacyjny Rady 15588 z Dobrzechowa przeprowadził ceremonię przyjęcia nowych braci do Zakonu Rycerzy Kolumba.

Czytaj więcej...

Zakończenie peregrynacji relikwii i obrazów św. Brata Alberta

Uroczysta Msza św. o godz. 12:30 w Niedzielę Miłosierdzia Bożego; 8 kwietnia 2018 roku koncelebrowana przez kapelanów radomskich Rad Rycerzy Kolumba pod przewodnictwem ordynariusza diecezji radomskiej ks. bp. Henryka Tomasika, zakończyła ponad roczny okres peregrynacji relikwii i obrazów św. Brata Alberta zorganizowanej z inicjatywy Rycerzy Kolumba w Polsce.

Czytaj więcej...

Pielgrzymka na Litwę Rycerzy Kolumba

Rycerze Kolumba z rady 16405 w Brodnicy zapraszają Braci Rycerzy z rodzinami na pielgrzymkę.

Czytaj więcej...

XVII Marsz dla Życia w Chojnicach

W Chojnicach 9 kwietnia 2018 roku, w Dniu Świętości Życia ulicami miasta przeszedł XVII Marsz dla Życia. Marsz połączony z adopcją dzieci poczętych i otwarciem Okna Życia, wspólnej inicjatywy: Akcji Katolickiej, Caritas, Sióstr Franciszkanek, Chojnickich Parafii: Matki Bożej Królowej Polski i Ścięcia Św. Jana Chrzciciela oraz Rycerzy Kolumba.

Czytaj więcej...

Ś.P. brat Józef Mikuła

12 kwietnia 2018 roku odszedł do Domu Pana nasz brat Pan Rycerz Józef Mikuła - Kanclerz rady 15078 w Toruniu.

Czytaj więcej...

Zaproszenie do Rzeszowa

Parafia św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie zaprasza na Wieczory Jadwiżańskie...

Czytaj więcej...

I Ekstremalna Droga Krzyżowa w rejonie sieradzkim

W okresie Wielkiego Postu ponad 80 tys. pątników w 25 krajach wzięło udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Dzięki staraniom Rycerzy Kolumba z rady nr 16709, również w rejonie sieradzkim na trasę wyruszyło 180 pątników.

Czytaj więcej...

Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie

Dzień 17 marca 2018 roku owocował w wiele wzniosłych wydarzeń w Rejonie nr 8. Począwszy od Ceremonii II Stopnia, do której przystąpiło 33 braci, po Pielgrzymkę z Tarnowa do Tuchowa.

Czytaj więcej...

Droga Krzyżowa ulicami Ciechocinka

23 marca 2018 roku odbyła się piąta Droga Krzyżowa Rycerzy Kolumba z Rady w Ciechocinka, ulicami uzdrowiska. Prowadził ją ks. prałat Grzegorz Karolak, Kapelan miejscowych Rycerzy Kolumba. Rozważania Drogi Krzyżowej przygotowała s. Aldona Puk, Przełożona Domu S. Franciszkanek Rodziny Maryi w Ciechocinku.

Czytaj więcej...