Msza dla Mężczyzn

Mężczyźni odpowiedzieli na wezwanie do stanięcia w wyłomie!

Czytaj więcej...

Koncert kolęd i pastorałek na Jasnej Górze

1 lutego 2019 roku w Bazylice Jasnogórskiej odbył się Noworoczny koncert kolędowo–pastorałkowy zatytuowany „Przekażcie sobie znak pokoju” w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej pod batutą ppłk.Leszka Mieczkowskiego, oraz solistów: Natalii Zabrzeskiej, Moniki Polak, Zuzi Lesniak, Tomasza Jarosza, Wacława Wacławiaka. Organizatorami koncertu byli: Fundacja Niedziela.Instytut Mediów, Tygodnik Katolicki NIEDZIELA, Staraż Graniczna, oraz Rycerze Kolumba.

Czytaj więcej...

Bal Przebierańców dla dzieci w Tomaszowie Mazowieckim

2 lutego 2019 roku Rycerze Kolumba Rady 15622 wraz z Fundacją Educator im. Ks. Stanisława Grada, działający przy Sanktuarium Świętego Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim, zorganizowali Bal Przebierańców dla dzieci.

Czytaj więcej...

Rycerski Opłatek w Tomaszowie Mazowieckim

13 stycznia 2019 roku w Sanktuarium Świętego Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się spotkanie opłatkowe Rycerzy Kolumba.

Czytaj więcej...

Szkolenie Rycerzy Rejonu 20

9 lutego 2019 roku, na zaproszenie Delegata Rejonowego Rejonu 20, br. Piotra Kiełtyki, odbyło się szkolenie o tematyce organizacji Rycerzy Kolumba w Polsce - celach, misji rycerzy w Polsce.

Czytaj więcej...

Dla prześladowanych Chrześcijan

Rycerze Kolumba z rady 14004 w Radomiu zorganizowali w dniu 27 stycznia 2019 roku charytatywny koncert kolęd dla parafii p.w. Św. Piotra w Radomiu.

Czytaj więcej...

Uroczystości ekumeniczne w Ciechocinku

Jak co roku, w Ciechocinku 19 stycznia 2019 roku miały miejsce główne obchody diecezjalne Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, ale po raz pierwszy, gdy kościół w uzdrowisku jest kolegiatą.

Czytaj więcej...

Rycerze zorganizowali "Opłatek"

13 stycznia 2019 roku, w niedzielę Chrztu Pańskiego, Rycerze z rady nr 15128 im. św. Brata Alberta w Krakowie zorganizowali spotkanie opłatkowe dla całej parafii.

Czytaj więcej...

Kino Mundek

15 stycznia 2019 roku KINO MUNDEK wyświetliło film "Chleb z Nieba". Pokaz odbył się w największej sali warszawskiego Multikina Ursynów. 

Czytaj więcej...