Sandomierski Rowerowy Rajd Papieski

Podczas tegorocznego (2018) Rowerowego Rajdu Papieskiego swoją obecność zaznaczyli Bracia z Rady 157999​: Adam Słysz, Andrzej Moskal, Zbigniew Kamiński oraz Stanisław Zynwala.

Czytaj więcej...

Instalacja oficerów w Radzie 15759

12 czerwca 2018 roku, w Radzie 15759 odbyło się wprowadzenie na urząd nowo wybranych funkcjonariuszy na Rok Bratni 2018/2019. Obecny był Delegat Rejonowy br. Rafał Szczypta.

Czytaj więcej...

Prymicje w Ciechocinku

3 czerwca 2018 roku w bazylice katedralnej we Włocławku, Pasterz Diecezji ks. bp Wiesław Alojzy Mering udzielił święceń kapłańskich dziesięciu diakonom, w tym Przemysławowi Strzelczakowi z parafii w Ciechocinku. 

Czytaj więcej...

Dziękczynienie za odzyskanie niepodległości w Częstochowie

17 czerwca 2018 roku w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Częstochowie, odbył się festyn parafialny, którego pomysłodawcą był wielki patriota, Kapelan Rady 16300 im. Ducha Świętego, jednocześnie proboszcz, ks. prałat Andrzej Sobota.

Czytaj więcej...

Wprowadzenie na urząd funkcjonariuszy w Starachowicach

W niedzielę 17 czerwca 2018 roku w Kościele M.B. Częstochowskiej w Starachowicach, po Mszy Świętej odbyło się uroczyste wprowadzenie na urząd nowo wybranych funkcjonariuszy Rady 15015 im. Św. Ojca Pio w Starachowicach.

Czytaj więcej...

Podziękowanie dla Rycerzy Kolumba

Podziękowanie od Zgromadzenia Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim dla Rycerzy Kolumba.

Czytaj więcej...

Instalacja Oficerów w Wąbrzeźnie

13 czerwca 2018 roku, po uroczystej Mszy Świętej, zaprzysiężeni zostali nowi funkcjonariusze rady 16262 w Wąbrzeźnie.

Czytaj więcej...

Marsz Dla Życia i Rodziny w Częstochowie

W niedzielę 3 czerwca 2018 ulicami Częstochowy przeszedł Marsz dla życia i Rodziny. 

Czytaj więcej...

Boże Ciało w Częstochowie

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Częstochowie rozpoczęła się Mszą Świętą na Wałach Jasnogórskich pod przewodnictwem Metropolity Częstochowskiego Abp. Wacława Depo.

Czytaj więcej...

Piknik Rodzinny w Sędziszowie Małopolskim

W niedzielę 10 czerwca 2018 roku odbył się kolejny Piknik Rodzinny w Sędziszowie Małopolskim "Rodzina z Wyobraźnią Miłosierdzia".

Czytaj więcej...

Poświęcenie pomnika św. Antoniego w Tomaszowie

Rycerze Kolumba Rada 15622 z Tomaszowa Mazowieckiego, w dniu 10 czerwca 2018 r. uczestniczyli w Mszy Świętej i poświęceniu pomnika św. Antoniego - patrona miasta i powiatu.

Czytaj więcej...