Pielgrzymka na Litwę Rycerzy Kolumba

Rycerze Kolumba z rady 16405 w Brodnicy zapraszają Braci Rycerzy z rodzinami na pielgrzymkę.


Pielgrzymka na Litwę Rycerzy Kolumba w terminie od 7 do 10 czerwca 2018 roku, koszt 840zł.

Wigry – Sejny – Wilno – Troki – Gietrzwałd

DZIEŃ 1
Zbiórka uczestników pielgrzymki o godz. 4.45. Wyjazd o godz. 5.00. Przejazd nad jedno z najpiękniejszych jezior w Polsce – Wigry. Zwiedzanie wspaniałego pokamedulskiego zespołu klasztornego. Przejazd do Sejn, jednej z najwspanialszych świątyń północnej Polski. Msza Święta. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Wilna.

DZIEŃ 2
Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie Wilna z przewodnikiem miejscowym: cerkiew przy Ostrej Bramie, katedra, kościoły: św. Ducha, św. Anny, św. Piotra i Pawła, cmentarz na Rossie, miejsca związane z życiem i twórczością Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego. Następnie nawiedzenie Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, gdzie znajduje się oryginalny obraz „Jezu ufam Tobie” namalowany według wskazówek św. Faustyny Kowalskiej. Msza Święta. Czas wolny. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Uzupełniające zwiedzanie Wilna. Msza Święta w Ostrej Bramie. Przejazd do Trok – pierwszej stolicy Litwy. Degustacja karaimskich „kybynów”, krótki spacer nad jeziorem Galwe wokół gotyckiego zamku. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 4
Śniadanie. Przejazd do Gietrzwałdu. Nawiedzenie Sanktuarium Maryjnego, które nazywane jest polskim Lourdes. Msza Święta. Pożegnalny obiad w restauracji. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki w późnych godzinach wieczornych. Zakończenie pielgrzymki.
Termin: 7-10.06.2018

Cena: 890 zł

CENA OBEJMUJE:

Przejazd klimatyzowanym autokarem;
3 noclegi w hotelu lub pensjonacie **/***, zakwaterowanie w pokojach 2-3-osobowych z łazienkami;
Wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad;
Opiekę polskojęzycznego pilota na całej trasie;
Opiekę duchową kapłana;
Ubezpieczenie: KL + Assistance wraz z KL chorób przewlekłych do 20000 EUR i NNW do 2000 EUR.

CENA NIE OBEJMUJE:

Opłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników miejscowych oraz innych opłat związanych z realizacją programu: 20-25 EUR;
Napojów do obiadokolacji;
Dopłaty do pokoju jednoosobowego: 210 zł;
Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 3% wartości imprezy (26,70 zł) lub 7,5% z chorobami przewlekłymi (66,75 zł). Przy podpisaniu umowy oraz wpłacie zaliczki do dnia 31.03.2018, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3% wartości imprezy w cenie wyjazdu.

UWAGI:
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie;
Wyjazd ma charakter grupowy. Minimalna liczba uczestników: 42 osoby.

WARUNKI PŁATNOŚCI:
Przy podpisaniu umowy Uczestnik wpłaca 200 zł zaliczki. Pozostałą część należności należy wpłacić na 30 dni przed terminem rozpoczęcia pielgrzymki.
Zapisy i bliższe informacje pod numerem telefonu 578919860
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.