Dni Formacji Rycerzy Kolumba

W listopadzie i grudniu 2021 r. Rycerze Kolumba w Polsce zorganizują w 22 miejscowościach kolejne Dni Formacji. Od 6 listopada do 11 grudnia br. Rycerze Kolumba oraz mężczyźni zainteresowani formacją rycerską spotykać się będą w kolejne soboty, aby wysłuchać konferencji nt. Eucharystii w nauczaniu św. Jana Pawła II i bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Czytaj więcej...

Podziękowanie dla Rycerzy Kolumba

Rycerze Kolumba otrzymali podziękowanie za ofiarność i zaangażowanie w organizację Marszu Życia i Rodziny, który 19 września przeszedł ulicami Warszawy.

Czytaj więcej...

Relacja z Pielgrzymki Rycerzy Kolumba na Jasną Górę 2021

W dniach 8-9 października 2021 r. ok. 800 Rycerzy wraz z członkami swoich Rodzin wzięło udział w corocznej Rodzinnej Pielgrzymce Rycerzy Kolumba na Jasną Górę. To wyjątkowe spotkanie było czasem wspólnej modlitwy, formacji rycerskiej i rodzinnej integracji.

Czytaj więcej...

Zmarła Danuta Orzechowska

Informujemy, że po długim cierpieniu odeszła do domu Ojca Danuta Orzechowska - żona byłego Delegata Stanowego Krzysztofa Orzechowskiego.

Pogrzeb odbędzie się w dniu 20-go października w Kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Radomiu. O godzinie 12:30 nastąpi wprowadzenie zwłok do Świątyni, a o godzinie 13:00 zostanie odprawiona Msza Św. żałobna.

Czytaj więcej...