Pomoc rycerzy w tym trudnym okresie

Rycerze Kolumba z Rady 14271 przy parafii św. Augustyna w Warszawie zdezynfekowali ławki, konfesjonały i drzwi wejściowe do świątyni przed niedzielnymi nabożeństwami.

Czytaj więcej...

# solidarni z biskupami i księżmi!

Bieżąca sytuacja sprawia, że zwłaszcza teraz aktualne jest hasło, które od lat przyświeca naszej działalności: SOLIDARNI Z BISKUPAMI I KSIĘŻMI.

Czytaj więcej...

Most jedności i braterstwa w modlitwie

Na świecie szaleje koronawirus. Pierwszym krokiem, który powinniśmy jako Rycerze Kolumba podjąć jest modlitwa, od której powinniśmy rozpoczynać każde nasze działanie. Chciałbym Was zaprosić do ponowienia akcji, którą prowadziliśmy w Polsce już kilkakrotnie. Stwórzmy "MOSTY JEDNOŚCI I BRATERSTWA W MODLITWIE".

Czytaj więcej...

Niedziela Rycerska w Wodzisławiu

8 marca 2020 roku Rycerze Kolumba z Rady 15500 z Wodzisławia Śl. przeprowadzili Niedzielę Rycerską w parafii św. Wawrzyńca i przeprowadzili zbiórkę na Fundusz Misyjny Ad Gentes.

Czytaj więcej...

Dary dla dzieci w Jasionowcu

3 marca 2020 roku Rycerze Kolumba Rady 16766 wraz z delegatem rejonowym Leszkiem Jagiełło, zawieźli na Ukrainę dary dla dzieci z przedszkola w Jasionowcu. Bracia zostali przyjęci bardzo serdecznie, a odjeżdżając zapewnili dzieciaków że jeszcze ich odwiedzą.

Czytaj więcej...

Wieczornica patriotyczna

1 marca 2020 roku Rycerze Kolumba z Rady nr 16766 w Radomiu, zorganizowali w kościele św Łukasza na Michałowie wieczornicę patriotyczną. Na uroczystości prelekcję wygłosili panowie Sławomir i Dariusz Sońta. W przerwie młodzież z parafii śpiewała pieśni patriotyczne.

Czytaj więcej...

Niedziela Rycerska we Włocławku

1 marca 2020 roku Rycerze Kolumba z Rady 17327 im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki, na zaproszenie ks. Prałata Janusza Bartczaka, przeprowadzili Niedzielę Rycerską w schronisku dla bezdomnych mężczyzn i kobiet we Włocławku.

Czytaj więcej...

Camino de Santiago Portugues

Grupa Rycerzy Kolumba z radomskiej rady 14004  i rady 15420 z Kozienic wraz z żonami i przyjaciółmi wyruszyła w dniu 21 lutego 2020 roku na pieszą pielgrzymkę do Santiago de Compostela.

Czytaj więcej...