Opłatek Rycerze Kolumba

19 stycznia 2020 roku w Radzie 17327 im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki, odbył się opłatek Rycerze Kolumba, ich rodzin, znajomych i przyjaciół. Wśród gości zaproszonych był kustosz rejonowy z Rady 16014, ks. prałat Janusz Bartczak - dyrektor Caritas diecezji włocławskiej. Modlitwę i przywitanie gości poprowadził kapelan O. Damian.

Czytaj więcej...

Ceremonie II i III stopnia w Ciechocinku

Zespół Przyjęć Rady nr 16014 dokonał 14 grudnia 2019 r. przyjęcia do Stanu Rycerskiego dwóch nowych Braci.

Czytaj więcej...

Wigilia w Radomiu

12 stycznia 2020 roku Rycerze Kolumba rady 16766 z Radomia uczestniczyli we Mszy Świętej, która odprawiona była w intencji rycerzy oraz ich rodzin.

Czytaj więcej...

Paczki dla samotnych

Rycerze Kolumba Rady 16405 z parafii św. Marcina w Grążawach w niedzielę 19 grudnia 2019r. przed kościołem parafialnym rozdawali sianko pod obrus na wigilijny stół.

Czytaj więcej...

Spotkanie opłatkowe wodzisławskich rycerzy

Spotkanie opłatkowe Rycerze Kolumba Rady 15500 z Wodzisławia Śląskiego rozpoczęto Mszą Świętą w intencji rodzin Rycerzy Kolumba i parafian. Była to również rocznica nawiedzenia parafii w wizerunku Matki Boskiej z Guadelupe.

Czytaj więcej...

Paczuszka dla Maluszka

Rycerze Kolumba działający w tarnobrzeskiej Radzie 15239 zorganizowali akcję "Paczuszka dla Maluszka".

Czytaj więcej...

Trzej Królowie przeszli przez Włocławek

Orszak Trzech Króli we Włocławku przy udziale Rady 17327.

Czytaj więcej...

Noworoczny Męski Różaniec w Radomiu

W kościele pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus na Borkach, w dniu 5 stycznia 2020 roku, spotkali się radomscy mężczyźni, aby wspólnie rozważać Radosne Tajemnice Różańca Świętego. Spotkali się po raz czwarty, lecz po raz pierwszy w nowym 2020 roku. Mszę św. odprawił proboszcz parafii ks. Zbigniew Gaczyński wraz z kapelanem Rycerzy Kolumba ks. Wiesławem Lenartowiczem.

Czytaj więcej...

Orszak Trzech Króli we Włocławku

Rada 17327 im Bł. ks. Jerzego Popiełuszki brała udział w Orszaku Trzech Króli, który poprzez główne ulice Włocławka, przeszedł do Bazyliki. Tam oczekiwał bp Wiesław Mering. Pasterz Diecezji Włocławskiej przewodniczył uroczystej Mszy Świętej.

Czytaj więcej...

Młodzież o uzależnieniach

Wręczenie nagród odbyło się 20 grudnia 2019 roku.

Czytaj więcej...