Raport Najwyższego Rycerza Carla Andersona

Zapraszam do obejrzenia Raportu Najwyższego Rycerza Carla Andersona wygłoszonego podczas 138 Najwyższej Konwencji Rycerzy Kolumba

https://youtu.be/S8ySyy5XSzc

 

Krzysztof Zuba
Delegat Stanowy
Rycerzy Kolumba w Polsce

Pielgrzymka Rycerzy Kolumba do Szczepanowa

22 lipca 2020 r. Rycerze Kolumba diecezji tarnowskiej pielgrzymowali do Sanktuarium św. Stanisława B.M. w Szczepanowie.

Czytaj więcej...

ŚP. Jerzy Depo

Ze smutkiem informujemy, że zmarł Jerzy Depo, brat Księdza Arcybiskupa Wacława Depo, naszego Kapelana Stanowego.

Czytaj więcej...

Nowi Bracia w Brodnicy

W poniedziałek 14.07.2020 Rada Rycerzy Kolumba 16405 z Brodnicy wzbogaciła się o 3 nowych braci którzy wstąpili w szeregi Brodnickiej rady. Gratulujemy nowo przyjętym braciom.

Czytaj więcej...

Dzień Męża i Żony w Wodzisławiu

W parafii  Św Wawrzyńca, Rada Rycerzy Kolumba z Wodzisławia Śląskiego, po raz  pierwszy, zorganizowała uroczysty Dzień Męża i Żony.

Czytaj więcej...

Wprowadzenie Funkcjonariuszy Rady 15239 w Tarnobrzegu

15 lipca 2020 roku miała miejsce Ceremonia Wprowadzenia Funkcjonariuszy na Urząd nowo wybranych Oficerów Rady 15239 w parafii Chrystusa Króla w Tarnobrzegu.

Czytaj więcej...

Krew dla Nadii

Rycerze Kolumba z rady 16405 w Brodnicy w niedzielę 12 lipca 2020 roku zorganizowali akcje poboru krwi dla 5-letniej Nadii, u której w maju zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Czytaj więcej...

Dzień męża i żony

W imieniu Rady Stanowej Rycerzy Kolumba w Polsce pragniemy zaprosić do świętowania Dnia Męża i Żony, który obchodzony jest 13 lipca każdego roku, w dniu zawarcia małżeństwa rodziców Świętej Tereski od Dzieciątka Jezus, również świętych Zelii i Ludwika Martin.

Czytaj więcej...

Spotkanie Rady Stanowej w Sandomierzu

W dniach 4 -5 lipca 2020 roku w Sandomierzu miało miejsce kolejne Organizacyjne Spotkanie Rady Stanowej Jurysdykcji Polskiej, przedstawicieli Rady Najwyższej i Delegatów Rejonowych wraz z rodzinami.

Czytaj więcej...

Prace porządkowe rycerzy

W sobotę 5 lipca 2020 roku, w odpowiedzi na prośbę Kapelana Rady, Rycerze Kolumba z Rady 16405 w Brodnicy wykonali prace porządkowe przy kościele parafialnym.

Czytaj więcej...

V Nocna pielgrzymka Kobiet do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Starej Błotnicy

350 dzielnych Pań nocą z 27/28 czerwca 2020 roku przebyło 26 kilometrową drogę pielgrzymowania w modlitwie i ze śpiewem niosąc do Najlepszej Matki osobiste intencje. Pielgrzymkę, jako co roku, zorganizowali i nadzorowali bracia Rycerze Kolumba z Rady 14004 działającej przy parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Radomiu.

Czytaj więcej...