Beatyfikacja założyciela Rycerzy Kolumba już 31 października!

31 października w katedrze pw. św. Józefa w Hartford w USA odbędzie się oczekiwana beatyfikacja ks. Michalea McGivneya, założyciela największej międzynarodowej męskiej wspólnoty katolików.

Czytaj więcej...

Nowenna w Intencji Ochrony Życia

Obrona życia ludzkiego i promowanie ludzkiej godności na każdym etapie życia i niezależnie od stanu zdrowia są przedmiotem wielkiej troski Rycerzy Kolumba i całego Kościoła.

Czytaj więcej...

Aktywności RK z rady 17116 Limanowa

Z przyjemnością informujemy, że Rycerze Kolumba naszej Rady aktywnie włączyli się w miesiącu wrześniu i październiku w życie parafii.

Czytaj więcej...

Męski Różaniec w Radomiu

W pierwszą niedzielę października, w Parafii Matki Bożej Częstochowskiej przy ul. Wernera 57 odbył się comiesięczny Męski Różaniec organizowany przez Rycerzy Kolumba z Rady 14004.

Czytaj więcej...

Tydzień Maryjny w bazylice katedralnej

W dniach od 8 do 15 września 2020 r., do bazyliki katedralnej w Tarnowie - Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej, w ramach uroczystych obchodów Tygodnia Maryjnego przybywały zaproszone grupy oraz parafie. Codziennie po Mszy Św. o godz. 18 uczestnicy nabożeństwa brali udział w procesji wokół bazyliki na czele której tarnowską Pietę nosili bracia Rycerze z Rady Lokalnej nr 16100.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na rodzinną pielgrzymkę Rycerzy Kolumba na Jasną Górę

W imieniu Rady Stanowej zapraszam na Rodzinną Pielgrzymkę Rycerzy Kolumba na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 9-10 października br. 

Czytaj więcej...

Spotkanie na Wołowej

W dniu 12.09.2020 r., wspomnienia Najświętszego Imienia Maryi, 337 rocznicy bitwy pod Wiedniem, a także 25-lecia powstania kapliczki z figurką M.B. Fatimskiej na Wołowej...

Czytaj więcej...

Pomoc w parafii

Rycerze Kolumba z Brodnicy pomagali w wypełnieniu kamieniem opaski wokół kościoła parafialnego tym dziełem wspomogli swojego Kapelana Ks.Wiesława.

Czytaj więcej...

Modlitwa w intencji powołań w Sandomierzu

Prawie 100 Rycerzy Kolumba modliło się w Sandomierzu w intencji powołań kapłańskich.
Była to odpowiedź na apel ks. Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza, który zwrócił się do wiernych z prośbą o modlitwę.

Tak właśnie Rycerze Kolumba realizują w praktyce hasło "Solidarni z księżmi i biskupami"